Две победи и три равни мача през VIII кръг на ОФГ

Иван Атанасов
От Иван Атанасов октомври 20, 2018 19:28

Две победи и три равни мача през  VIII кръг на ОФГ

Два победи и три равенства при VIII кръг на ОФГ – Хасково. Отборът на „Бенковски“ победи „Герганин извор“ с 3:2. Головете за симеоновградчани вкараха Станимир Андреев, вторият Георги Бонев. Третият бе от дузпа, след като Тони Каранейчев бе спънат. Наказателният удар бе изпълнен от него.
До 90-та минута отборът на Петър Вълчев – Каката имаше един отбелязан гол. В последната минута съдията им присъди дузпа и те така намалиха разликата.
„Хеброс-1921“ завърши наравно 1:1 с „Раковски“. Първи в резултата поведоха футболистите от Ивайловград. Те се разписаха в 6-та минута, а в 10-та, Александър Желязков изравни.
„Свиленград 1921 II“ и Хасково“ си отбелязаха по два гола. Със същия резултат завърши и срещата между „Тунджа“ и „Любимец 2018“.
„Топлика“ победи „Извор АМ“ с 3:1, а Сакарски спортист“ спечели служебно от „Стамболово“, защото гостите не се явиха на мача.