Дъжд от голове във вратата на „Герганин извор“

Иван Атанасов
От Иван Атанасов май 17, 2016 11:30

Дъждът спря, но не и головете във вратата на „Герганин извор“ на последната им среща с „Хеброс- 1921“ Мачът се игра в неделя, 8 май, на стадиона в Харманли и още в първото полувреме във вратата на символичните гости попаденията бяха 3. През втората част на играта бяха вкарани още 6 гола, по 3 във всяка една врата. Краен резултат 6:3 в полза на „Хеброс“.

Резултати от останалите срещи на XXIII кръг на ОФГ – Хасково. „Извор АМ“ – Горски извор спечели служебно 3:0 срещу неявилия се тим на „Стефан Караджа“ от село Срем.
„Топлика“- Минерални бани, загуби с 1:3 от „Любимец“. „Свиленград 1921 – II“ също спечели служебно от неиграния мач с „Бенковски“, защото последните се отказаха от участие преди няколко кръга.
Друга служебна победа спечели тимът на „Хасково 1957“ срещу „Аида“ – Караманци.
Отборът на „Сакарски спортист 04“ загуби като домакин от „Топлика 1977“, след като в предишна среща, като гост ги победи с 2:0. Явно сакарци не са свикнали да играят на новия стадион в Тополовград.
На 14 май 2016 г., събота, ще се състоят срещите: „Стефан Караджа“ – „Свиленград 1921 – II“, „Топлика 1977“ и „Герганин извор“, „Любимец“ и „Извор АМ“. –
В неделя се срещат „Хасково 1957“ и „Топлика“, а „Сакарски спортист 04“почива.