„Белия балет“ – с измъчена победа на трудния терен в Бисер

Иван Атанасов
От Иван Атанасов април 6, 2019 08:09

„Белия балет“ – с  измъчена победа на трудния терен в Бисер

Измъчена победа извоюва „Герганин извор“ над „Топлика“ в последния кръг на ОФГ- Хасково. Домакините от с. Бисер поведоха в 56-ата минута с гол на Диян Иванов, а Стефан Инджов, от гостите, изравни в 69-та.
Победата за футболистите на Петър Вълчев – Каката дойде в 90-та минута, когато Станислав Колев – Стъндо сложи край на мъките и вкара победния гол.
Мачът се игра на трудния терен на стадиона в село Бисер.
В този кръг „Хеброс – 1921“ почива.
В друг мач от XIX кръг на Областната футболна група симеоновградчани пътуваха до Свиленград, за да завършат 0:0 с местния „Свиленград – 1921 II“. И двата отбора не успяха да си отбележат гол.
Срещата между „Стамболово“ – „Любимец 2000“ завърши също без голове.
АФК „Хасково“ надигра категоричното с 5:1 състава на гостуващия „Тунджа“. За играчите на Живко Иробалиев се разписаха по-два пъти Слави Стефанов и Григор Георгиев, точен за домакините бе и Христо Капитанов. Попадението за отбора от Тополовградско вкара Димитър Чолаков.
Друг тим, „Извор“ преодоля състава на „Раковски“ с 3:0. Домакините ,откриха с гол на Емо Ангелов – Бабангида още в 8-ата минута. Още два вкара Сеид Себат, оформяйки крайния класически резултат.
Гостите имаха доста възможности да отбележат голове, но не успяха да се възползват от тези положения.

В по-високата, Трета Югоизточна група и трите отбора от нашия регион претърпяха загуби. „Свиленград 1921“ падна от „Карнобат” с 0:4.
„Розова долина“ победи „Хасково 1957“ с 1:2, а „Левски“ се наложи над „Димитровград 1947“ с класическото 3:0

Снимка: Атнон Антонов