В един мач – два червени картона за „Герганин извор“

Иван Атанасов
От Иван Атанасов май 7, 2019 18:48

• БФС Хасково извади състава на групата „Тунджа“ за трето безпричинно неявяване.

С два червени картона се сдобиха футболистите на Герганин извор“ при последната си среща. Те бяха домакини на мача с АФК „Хасково“.

В 33-ата минута бе изгонен вратарят на бисерчани Николай Неделчев, който удари съперник при спряна игра.

За втори жълт, превърнал се в червен теренът напусна и Ясен Петров в 83-ата минута.

Голмайстори за водача в класирането АФК „Хасково“ бяха Григор Георгиев в 52-ата и Анатоли Тодоров в 67-ата минута.

В друг двубой от XXIII кръг за първенство на Областната футболна група. „Хеброс – 1921“ продължава със силните си мачове и Той победи 3:1 „Топлика“ отново на стадиона в Бисер. За домакините се разписаха Валентин Георгиев 0 1 и Марко Марков – 2 гола

Мачът между „Любимец 2018“ и „Свиленград 1921 II” отново се игра на игрището в Бисер завърши при резултат с 2:1.

За символичните домакини резултатът откри Радослав Колев в 53. Десет по-късно свиленградчани изравниха от дузпа. По-косно реферът даде дузпа и за „Любимец 2018“, която вратарят Радослав Желев превърна в победен гол за 2:1.

В Горски извор, местният „Извор“, победи с 3:2 „Бенковски“

БФС Хасково извади състава на групата „Тунджа“ за трето безпричинно неявяване.

Снимка: Антон Антонов