ЦИК назначи и последната избирателна комисия

Иван Атанасов
От Иван Атанасов август 31, 2019 10:21

ЦИК назначи и последната избирателна комисия

Акценти

  • Общинските избирателни комисии встъпват в правомощията си на 7 септември.

Свързани публикации

Централна избирателна комисия назначи и последната за областта, тази на Харманли.

Общинска избирателна комисия – ОИК – Харманли:

–  председател – Стела Георгиева Стратиева;

– зам.-председатели: Йорданка Трендафилова Христова и Янка Иванова Минова;

– секретар – Димка Господинова Стаматова.

Членове:

Пенка Вълчева Каснакова – Димитрова, Галя Христова Аспарухова, Ваня Въкова Еджиева, Стефания Добрева Иванова, Силвия Георгиева Георгиева, Пенка Желева Аспарухова, Мария Жекова Петрова, Милена Димитрова Господинова-Ванчева, Теодора Петрова Димитрова.

ОИК – Хасково: 

– председател – Пламен Стефанов Лечев;

– зам.-председатели: Славея Георгиева Костадинова, Цветан Иванов Николов;

– секретар: Лейла Айнур Елмаз.

Членове:

Венелин Карев Челебиев, Аднан Али Адил, Георги Николаев Китов, Митко Делчев Христозов, Христиана Кирилова Керанова, Добри Григоров Рангелов, Иван Желязков Попов, Татяна Тодева Танева, Петя Ангелова Бостанджиева – Китин.

ОИК – Свиленград:

– председател – Веса Стефанова Ходжева;

– зам.-председатели: Мария Христова Димитрова, Весела Руменова Грудева;

– секретар: Милена Николова Николова-Славова.

Членове:

Донка Георгиева Зафирова, Християн Йотов Христов, Ива Тодорова Димитрова-Михайлова, Живка Любенова Георгиева, Атанас Василев Атанасов, Димитър Георгиев Митев, Златомира Анастасова Гилева, Марина Господинова Вълканова, Мариана Николова Димитрова.

ОИК – Тополовград:

– председател: Кремия Мартинова Димитрова;

– зам.-председатели: Калина Стефанова Петкова, Миглена Стоянова Рашева;

– секретар: Райна Атанасова Зотова.

Членове:

Андриана Георгиева Башаева, Атанаска Петкова Михалева, Георги Николов Кьосениколов, Гергана Тодорова Кирова, Димитър Стоилов Деков, Динка Христова Батчева, Станка Ташева Бакалова, Юлияна Живкова Пехливанова, Янко Вълков Янков.

ОИК – Симеоновград:

– председател:  Теодоринка Илиева Иванова;

– зам.-председатели: Иван Величков Бинев, Гергана Иванова Димова;

– секретар: Жека Господинова Гочева.

Членове:

Магдалена Никова Митева, Симеон Тодоров Хаджиколев, Евелина Генева Димитрова, Мария Минчева Желязкова, Теменуга Гичева Тенева, Михаил Жеков Тодоров, Богомил Марков Аладжов.

ОИК – Любимец:

– председател: Надка Попова;

– зам.-председатели: Недялко Червенков и Нина Станкова;

– секретар: Ангел Голев.

Членове:

Светослава Иванова, Галя Караджонова, Петя Абаджиева-Никова, Кирилка Къркаличева, Недялка Василева, Жельо Стоянчев, Любомир Вълчанов.

ОИК – Ивайловград:

– председател:  Красен Филев Кръстев;

– зам.-председатели: Елисавета Василева Палова, Десислава Аспарухова Атанасова;

– секретар: Светлана Неделчева Стоева.

Членове:

Димитър Иванов Налбантов, Юлия Димитрова Зехтенджиева, Цвета Михайлова Митрева, Кера Страхилова Ванкова, Илия Николов Такшаров, Веселин Христов Кръстев, Красимира Атанасова Янакиева.

ОИК – Маджарово:

– председател: Динко Маринов Стоев;

– зам.-председатели: Иван Недев Иванов, Велин Янчев Христов;

– секретар: Хамдие Тасим Сабри.

Членове:

Антоанета Димитрова Черноморска, Антон Иванов Ангелов, Мария Маркова Стояновска, Желязка Станкова Янакиева, Георги Михайлов Картелов, Георги Атанасов Новаков, Стела Хубенова Маринова.

ОИК – Димитровград:

– председател: Димитър Гавазов;

– зам.-председатели: Филиз Ахмед и Десислава Костова;

– секретар: Михаил Георгиев.

Членове:

Добромир Якимов, Божидар Туртов, Тодор Иванов, Димитрия Бейчева, Димитър Петров, Милена Зетова, Васил Лазов, Мариела Делчева-Сестримска, Светла Славова.

ОИК – Минерални бани:

– председател: Мария Пейчева Христова;

– зам.-председатели: Фаредин Салиф Шен, Румен Димчев Гъбов;

– секретар: Юрий Борисов Манолов.

Членове:

Елица Райкова Хърсева, Васил Светославов Иванов, Олга Кирилова Ванчева, Емилия Йорданова Въчева, Петър Димов Илиев, Генка Иванова Стаматова, Снежана Тодорова Коларова.

ОИК – Стамболово:

– председател: Георги Василев Танковски;

– зам.-председатели: Марияна Красимирова Романова, Зоя Петрова Зарчева;

– секретар: Мария Николова Отерстад.

Членове:

Георги Николов Георгиев, Йордан Латунов Арабаджиев, Светлана Георгиева Тодева, Мария Лозкова Накова, Гергана Русева Михайлова, Светлана Иванова Мутафчиева, Айсел Неждет Шахин, Йордан Делчев Йорданов, Тенчо Добрев Тенев.

Общинските избирателни комисии встъпват в правомощията си на 7 септември.

Иван Атанасов
От Иван Атанасов август 31, 2019 10:21
Напиши коментар

Няма коментари

Все още няма коментари!

Все още няма коментари, но Вие може да бъдете първият човек коментирал тази статия.

Напиши коментар
Виж коментарите

Напиши коментар

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.