Шахматисти добавиха още медали в колекцията си

Иван Атанасов
От Иван Атанасов юли 6, 2018 14:12

Шахматисти добавиха още  медали в колекцията си

Със сребърен и бронзов медал увеличиха своята колекция шахматистите от Харманли. На 30 юни клубът по шахмат към НЧ „Дружба – “ участва в турнира за купата на „Контур Глобал Марица Изток – 3“, Раднево 2018. Женя Станимирова се класира втора в своята възрастова група до 12 години, а Антония Грозева завоюва третото място в групата до 14-годишна възраст. Половин точка раздели Женя от първото място. Победителката в тази възрастова група завърши с 4 ½ от 7 възможни точки, а нашето момиче с 4.
В Раднево те се състезаваха с четири момичета и три момчета, а общо участниците бяха 119. Децата бяха разделени по възрасти в А-турнир и В-турнир.