Играч направи хеттрик за по-малко от 10 минути

Иван Атанасов
От Иван Атанасов октомври 27, 2018 10:37

Само за десетина минути играч на “Топлика“ с хеттрик отбеляза три гола срещу „Стамболово“. Това стана на среща от IX кръг на ОФГ – Хасково, а мачовете се играха през изминалите почивни дни.
В друга среща „Герганин извор” завърши при резултат 2:2 срещата си със „Свиленград – 1921 II“. Головете за домакините вкара Любомир Александров, а за гостите се разписаха Петър Вълков – Парапината и Йордан Лозанов.
„Хеброс – 1921“ победи „Сакарски спортист – 04“ 3:1. Два гола вкара Александър Желязков, а третият е на Теодор Нейчев. Почетното попадение за сакарския отбор бе на Костадин Минчев.
И двата мача се играха на стадиона в село Бисер, който общината и кмета на селото възстановиха.
В друга среща от този кръг отборът на „Извор“ загуби от „Тунджа“ с 0:3 и продължава да е в дъното на таблицата.
Тимът на „Любимец 2000“ успя да вземе три точки, след като надигра „Раковски“ с 2:1.
Другият отбор, „Любимец – 2018“, завърши при равен резултат мача си с „Бенковски“. За футболистите от Симеоновград двата гола вкара Тони Каранейчев. Гостите изравниха в последната минута.
Резултатът от срещата между „Стамболово“ и „Топлика“ е 3:3. Домакините поведоха с 3:0 с попадения на Юзджан Сербест, Бирол Осман и Беркай Иляз. Тогава от гостите Иван Калинов направи хеттрик и само за 6 минути изравни резултата. Повреме на срещата играчът от отбора на Минерални бани Стефан Данаилов нападна и удари с глава страничния съдия, за което бе изгонен от главния съдия.
Лидерът „Хасково“ през този кръг почива.