„Хеброс“ на върха, свиленградски футболисти нападат съдии

Иван Атанасов
От Иван Атанасов юни 7, 2017 12:53

„Хеброс“ на върха, свиленградски  футболисти  нападат съдии

„Хеброс“ – Харманли, са първи в ОФГ – Хасково след последния мач в групата. Отборът има в актива си 57 точки.
Втори в таблицата е тимът на „Свиленград – 1921 II”, който е със 67. По време на първенството „митничарите“ имаха 13 мача без загуба, която серия бе прекъсната от „Герганин извор“, който ги победи като гост с 0:2 . Срещата бе от последния кръг, а в нейния край играчите на домакините получиха два червени картона, защото нападнаха съдиите.
Голмайстори за бисерчани бяха Теодор Нейков в 70-та минута от фаул и Велислав Вълков, в 90-та минута.
В този кръг „Тунджа“ спечели служебно от „Топлика 77“ с 3:0. Пак служебен резултат, но 4:0, записа „Извор АМ“ от срещата си със „Сакарски спортист – 04“ .
Първенецът в таблицата през този сезон, „Хеброс – 1921“ също има служебна победа 3:0 за срещата си с „Аида“, след като играчите не се явиха на терена в Харманли.
На 4-та позиция е „Герганин извор“, а на 12-та – „Тунджа“, Срем.
Приключи и XXXIV, последен кръг на Трета лига.

В него отборът на „Асеновец 2005“ взе служебна победа от „Свиленград 1921“ с 3:0.
„Гигант“ победи „Елхово“ с 2:1. „Розова долина“ се наложи над „Миньор“ с 2:3, а „Арда“ победи „Ураган“ със 7:1.
„Димитровград 1947“ спечели служебно 3:0 от отбора на Любимец.
В Трета лига първи са „Загорец“, 10-ти са „Димитровград 1947“. Страхотно разочарование за „Свиленград – 1921“, които започнаха добре, а завършиха на 13-то място, 16-ти са „Арда“.