Иван Атанасов
От Иван Атанасов октомври 22, 2022 08:54

• Регионален вестник „Сакарнюз“ 21 - 27 октомври 2022 г., брой 38/1016, година XIX
  • Излиза всеки петък в общините: Харманли, Любимец, Тополовград, Симеоновград, Свиленград, Ивайловград, Маджарово, Минерални бани.

В среща от VII кръг на ОГ-Хасково, играла се на 5 октомври 2022 г., събота, „Любимец 2000“ победи „Хеброс – 1921 с 4:0.
Резултатът от мача на ФК „Хасково – 1922“ и „Любимец 2018“ е 0:2.
На стадиона в село Горски извор се игра срещата между „Саяна II“ и „Арда 1924 II“ и завърши при резултат 0:4.
В неделя мачът между „Топлика“ и „Свиленград“ бе анулиран.
Същия ден „Свиленград -1921“ и „Марица“ завършиха при резултат 3:2, а ОФК „Хасково“ победи „Раковски – 1923“ с 3:1.
На стадиона в Харманли „Герганин извор“ загуби от „Сакарски спортист 04“.

Мачовете от Трета лига
Футболистите на „Саяна Хасково“ постигнаха поредната си победа в първенството на Трета Югоизточна лига. В среща от XII кръг хасковлии се наложиха като домакини над „Сокол“ с 4:1. През първото полувреме се разписаха Бейсим Бейсим, Спас Милушев, Димитър Алексиев и Ефе Али. След почивката гостите върнаха едно попадение.
Ден преди това отборът на Димитровград победи като домакин тимът на Карнобат.