Драго Костадинов би “Герганин извор” с хеттрик

Иван Атанасов
От Иван Атанасов май 17, 2013 15:06

Драгомир Костадинов направи хеттрик на срещата между „Бенковски“ – Симеоновград и “Герганин извор“ – с. Бисер, който завърши при резултат 4:2. Три от головете за домакините вкара той, а четвъртият – Канчо Канев, от дузпа. За „Герганин извор“ се разписа Деян Нанков от дузпа и Петър Вълков – Парапината в последните минути на играта.

Мачът се игра на 11 май на стадион „Христо Ботев“ Симеоновград
След този кръг симеоновградчани затвърдиха позицията си на лидер в ОФГ – Хасково.
В тази кръг отборът на „Стефан Караджа“ загуби с 1:3 от „Извор“ АМ, а „Раковски“ спечели служебно от „Сакарски спортист“, защото отборът от Тополовград не се яви на срещата.