Волейболен клуб „Любимец 2010“ отново е републикански шампион

Дияна Атанасова
От Дияна Атанасова юни 17, 2016 12:11

Волейболен клуб  „Любимец 2010“ отново е  републикански шампион

• Вестник Сакарнюз, брой 6/ 17-23 юни 2016

Шампионската титла, златните медали и желанието за победа се оказаха запазена марка на малките състезатели от волейболен клуб „Любимец 2010“. За втори пореден път те станаха шампиони във възрастовата група до 10 г. на Републиканско първенство по волейбол, което се проведе в дните 11 и 12 юни в град Шумен.

В първия ден на шампионата, най-малките състезателки на клуба надиграха своите конкуренти от града домакин, от Разград и Димитровград с категорични победи от 2:0 гейма. Като победители в групата, те се състезаваха с отбора на Казанлък и след оспорван мач успяха да надиграят конкурентите си с 2:1 гейма и заслужено да се класират на първото място.
„Амбицията за победа и добрата подготовка дадоха резултат. Аз виждам потенциал в тези състезателки и очаквам много бъдещи успехи за напред.“ – каза треньорът на клуба Трифон Трифонов след завръщането си в града.