„Вълците“ триумфират в поредни състезания

От Милена Митева септември 22, 2019 07:54

„Вълците“ триумфират  в поредни състезания

• Вестник „Сакарнюз“, #34/163, 20-26 септември 2019 г.

Спортисти от СКХТ „Вълците“ записаха успехи за злато и сребро след последното състезание. Те се изявиха на турнира за Купата на Перник, който се проведе на 14 септември.
На него възпитаниците на Валентин Георгиев до 12 години заеха първо място. Индивидуална награда за най-добър вратар получи Лора Стайкова. Тя за втори пореден турнир няма допуснат гол.
Момичета и момчета до 14 години се класираха на второ място. Като голмайстор се записа отново Алекс Ангелов.
След края на турнира Валентин Георгиев сподели, че е доволен от резултатите на своите възпитаници. Съобщи, че в момента спортистите се готвят за предстоящото Държавно първенство (5 октомври) за 12 годишните спортисти, което ще се проведе в София.
В началото на този месец възпитаниците от същия клуб триумфираха в друг турнир в Пловдив. Той бе организиран по случай Деня на Съединението. На него децата до 12 години заеха 1 място. С индивидуални награди се отличиха Лора Стайкова – за най-добър вратар и Алекс Ангелов за голмайстор с 12 гола.
По-големите спортисти, момичета и момчета до 14 години, станаха на второ място. В тази възрастова група Алекс Ангелов отново стана най-полезен състезател.