“Свиленград -1921“ загуби в контрола от отбор от Б група

Сакар нюз
От Сакар нюз юли 9, 2015 08:29

Отборът на „Свиленград -1921“ падна на първата си контролна среща преди започващия през август сезон в Югоизточната „В“ група. Момчетата водени от Георги Каменов – Устрема допуснаха загуба от „Ботев“ – Гълъбово с 1:3 у дома на стадион „Колодрума“. Срещата започна с натиск на гостите от Гълъбово и в 15-та минута след силен удар от около 15 метра футболист на „Ботев“ не остави шанс на Милен Вангелов.

В средата на първото полувреме гостите удвоиха резултата след красиво изпълнение с глава.

„Свиленград -1921“ върна едно попадение до почивката, след точно изпълнена дузпа на Анастас Попов.

През втората част Любомир Александров пропусна най-чистото положение за „митничарите“ след като бе изведен сам срещу вратаря на Гълъбово, но ударът на му срещна дясната греда на вратата. Няколко минути по-късно гостите вкараха трети решителен гол в мача, така краен резултат 1:3 за „Ботев“ – Гълъбово.