На митницата задържаха фалшиви дрехи в полски камион
Акценти
- Откритата пролетна колекция е в количества, достатъчни за зареждането на луксозен магазин, констатират митничарите
Свързани публикации
Пролетна колекция от 5539 текстилни изделия и 1241 чифта спортни обувки, задържали митническите служители на Капитан Андреево поради съмнения, че имитират световноизвестни марки.
В съобщението от митницата се казва, че дрехите и обувките били превозвани с камион с полска регистрация, който пътувал от Турция за Полша. Служителите установили, че количеството на групажната стока от 546 колета съвпада с обявеното, но част от нея носи емблеми на световни марки.
Митническите служители преброили 4479 блузи с дълъг и къс ръкав, туники с къс ръкав, тениски и ризи, по голяма част от които с логото на „Polo“, „Lacoste“, „Tommy Hilfiger“. Открити са още 1060 спортни комплекти, жилетки, дамско и мъжко бельо с логото на „Hugo Boss“, „Calvin Klein“, „Armani“. Сред групажната стока са открити и 1241 чифта спортни обувки, имитации на „Puma“, „Adidas“, „Nike“.
Снимка: Митници
Все още няма коментари, но Вие може да бъдете първият човек коментирал тази статия.
Напиши коментар