Младите тенисисти с нов успех

Стоян Тонев
От Стоян Тонев април 18, 2018 09:28

Нови пет медала донесоха младите тенисисти до 12-годишна възраст от тополовградския СК „Тенис на маса”. Младите спортисти на треньора Иван Чинтов – Христо Миленов, Карлос Иванов и Давид Данчев, спечелиха 3 сребърни и 2 бронзови медала в силната конкуренция на 64 състезатели от тяхната възраст. Това стана на 5, 6 и 7 април на Международен турнир в Момчилград, проведен под патронажа на Община Ивайловград, Федерацията по тенис на маса и Ротари клуб. Тополовградските момчета бяха включени в основната схема до 8-мо място и малко не им достигна да спечелят и златни медали.
Това е поредният успех на новото поколение от талантливи и успешни тенисисти от Тополовград, от които се очакват нови успехи на национално и международно ниво. Младите спортисти бяха приети от кмета на общината Божин Божинов, който ги поздрави за победата, връчи им подаръци и им пожела нови успехи. накрая заедно си Направиха обща снимка.