Купата на софийски ректор е в Харманли

От Милена Митева май 18, 2019 07:32

Купата на софийски  ректор е в Харманли

Купата на ректора на Национална спортна академия (НСА) е в Харманли. Това стана, след като „Вълците“ участваха на състезание по хокей в столицата на 11 май, събота.
Децата до 12 години станаха шампиони. Те заслужиха голямата купа и медали, след като изиграха 4 срещи с 4 победи. Възпитаниците на Валентин Георгиев надделяха тимовете на „Българско спортно обединение“ – София, „Петър Берон“ – Пловдив, СКХТ „Стик ГТ“ – Генерал Тошево, и „Дунав“ – Свищов.
Коментарът, който треньорът направи, бе: „Децата бяха най-добрите, а победата им категорична победа!“
Александър Тодоров спечели в състезанието тласкане в цял. Той направи най-много точки и бе награден.
На 1 юни предстои турнир по случай ден на детето. Той ще се проведе в Пловдив и на него ще участват ученици от 12 до 14 години.