Кои ще се борят за гласовете ни на 25 октомври в Тополовградско?

Стоян Тонев
От Стоян Тонев септември 26, 2015 13:14

Кои ще се борят за гласовете ни на 25 октомври в Тополовградско?

Акценти

  • На 22 септември в 19,00 часа приключи регистрацията на партии, коалиции и кандидатите за участие в месните избори на 25 октомври

Свързани публикации

За кмет на общината кандидатите са 5

Съгласно Избирателния Кодекс  и сроковете определени от ЦИК на 22 септември в 19,00 часа приключи регистрацията на партии, коалиции и кандидатите за участие в месните избори на 25 октомври тази година. Ето какво показва направената справка в протоколите на ОИК – Тополовград.
Регистрираните за участие в изборите партии и коалиции са общо  9: ПП ГЕРБ, Местна коалиция (МК) „За Възраждане на община Тополовград”, МК „ЗА” община Тополовград, ПП ДПС, ПП АТАКА,  НФСБ, ПП АБВ, Партия „Никола Петков”, „Движение 21”.
Регистрираните листи за кандидати за общински съветници са 8: ГЕРБ със 17 кандидати, МК ”Възраждане” , също, МК „ЗА” община Тополовград – 15 кандидати, ДПС – 1, АТАКА – 3,  НФСБ – 7, АБВ – 10, „Движение 21” – 3.
Кандидатите за кмет на община Тополовград са 5. Божин Петров Божинов – МК ”За Възраждане на община Тополовград”, Васил Иванов Сяров – ГЕРБ, Елко Ангелов Карачолов – МК „ЗА” община Тополовград, Димитър Стоянов Димитров – АБВ и Хараламби Севов Мочев – НФСБ.
Кандидатите за кметове по населени места със статут на кметства:
За Орешник – 4: Живко Стефанов Петков – ГЕРБ, Тодорка Севова Арнаудова – МК „ЗА”, Радко Георгиев Атанасов – МК „Възраждане”, Атанас Стаматов Тодоров – АБВ.
За Капитан Петко войвода е само Тодор Атанасов Димитров – МК „Възраждане”.
В Мрамор са 4: Васил Стамов Василев – МК „ЗА”, Живка Иванова Христова – МК ”Възраждане”, Димитър Николов Тодоров – ГЕРБ и Димитър Михайлов Георгиев – АБВ.
В Устрем има 6 кандидати: Иван Димитров Клюнков – МК „Възраждане”, Димитър Нейков Димитров – НФСБ, Ганка Христова Татарова – МК „ЗА”, Христо Димитров Илчев – ГЕРБ, Марин Иванов Палазов – АБВ и Михо Иванов Петров – партия „Никола Петков”.
За Радовец също са толкова: Жана Георгиева Недялкова – НФСБ, Василка Георгиева Желязкова – АБВ, Христина Димитрова Маврева – МК ”ЗА”, Христо Желев Георгиев – ГЕРБ, Желязка Иванова Попова – МК ”Възраждане” и Стоян Николов Пильонов – партия „Никола Петков”.
Кандидат-кметове за Срем са 4: Маргарита Георгиева Сулева – МК ”Възраждане”,  Кольо Иванов Колев – НФСБ, Илко Атанасов Грозев – МК”ЗА”, Николай Петров Георгиев – ГЕРБ.
Княжево – 3: Никола Ангелов Мавродиев – НФСБ, Янита Димова Борисова – ГЕРБ и Марийка Иванова Желева – МК „Възраждане”.
Синапово – 4: Теньо Минчев Тенев – НФСБ, Костадин Иванов Темелков – МК”ЗА”, Мария Иванова Караиванова – ГЕРБ, Сотир Янев Сотиров МК „Възраждане”.
Орлов дол – 5: Гергана Христова Георгиева – АБВ, Петър Стоянов Величков – ГЕРБ, Красимир Костов – МК „Възраждане”, Живко Георгиев Митев – НФСБ,  Злата Иванова Андронова – МК „ЗА”.
Хлябово – 4: Янко Богданов Младенов – МК „ЗА”,  Бистра Руфаилова Гърбова – ГЕРБ, Петър Кунев Георгиев – МК „Възраждане”, Георги Божков Господинов – АБВ
Българска поляна – 4: Валентин Димитров Радичев – ГЕРБ, Станка Димова Стратиева – МК „Възраждане”, Соня Иванова Желязкова – партия „Никола Петков” и Радостин Йорданов Илиев – АБВ.

Стоян Тонев
От Стоян Тонев септември 26, 2015 13:14
Напиши коментар

2 коментара

  1. Kras Valev септември 27, 20:19

    Твърдо отказвам да гласувам докато НЯМА промени в избирателния кодекс ва Р.България!!!
    В частност електронния софтуер за обработка на данните.

    Отговори на този коментар
  2. Кара Колю септември 27, 16:02

    Блондинката от коя партия е да знам за кого да гласувам

    Отговори на този коментар
Виж коментарите

Напиши коментар

Вашият коментар