Кметът Божин Божинов награди ученици за постигнатите им успехи

Стоян Тонев
От Стоян Тонев май 22, 2020 12:34

Акценти

  • Регионален вестник, # 20/904 година XVII, 22 - 28 май 2020 г. излиза всеки петък в общините: Харманли, Тополовград, Симеоновград, Любимец, Свиленград, Ивайловград, Маджарово

Свързани публикации

В чест на 24 май – ден на българската просвета и култура и на славянската писменост и Ден на Тополовград, кметът на общината Божин Божинов награди със златен символ Доника Димитрова Божинова – зрелостник, пълнен отличник на Випуск 2020.
Предметни награди и грамоти за постигнати високи успехи на национално и областно ниво получават:
1. Йоан Райков – НУ „Св. Св. Кирил и Методий”, 4. клас, за отлично представяне на Национален конкурс за детска рисунка „Аз и детското полицейско управление”
2. Елена Чобанова – НУ „Св. Св. Кирил и Методий”, 4. клас, за отлично представяне на Национален конкурс за детска рисунка „Аз и детското полицейско управление”
3. Лиляна Личева – СУ „Д-р П. Берон”, 6. клас, за второ място на олимпиадата по български език и литература – областен кръг.
4. Георги Божилов – СУ„Д-р П. Берон”, 7. клас, за второ място на олимпиадата по биология и здравно образование – областен кръг и трето място на олимпиадата по химия и опазване на околната среда – областен кръг.
5. Мария Славова – СУ„Д-р П. Берон”, 8. клас, за първо място на олимпиада по история и цивилазия – областен кръг и трето място на олимпиада по химия и опазване на околната среда – областен кръг
6. Лилия Тодорова – СУ„Д-р П. Берон”, 8. клас, за второ място на олимпиада по история и цивилазия – областен кръг.
7. Христо Гайдаров – СУ„Д-р П. Берон”,10. клас, за трето място на олимпиада по история и цивилазия – областен кръг.
8. Василена Замова – СУ„Д-р П. Берон”,10. клас, за първа награда от Национален ученически конкурс „От Коледа до Васильовден” – София 2020.
9. Красимир Лозев – СУ„Д-р П. Берон”, 10. клас, за първа награда от Национален ученически конкурс „От Коледа до Васильовден” – София 2020.
10. Милослава Стефанова – СУ„Д-р П. Берон”, 8. клас, за първа награда от Национален ученически конкурс „Моите детски мечти” – София 2020.
11. Йоана Петкова – СУ„Д-р П. Берон”, 10. клас, за Трета награда от Национален ученически конкурс „Моите детски мечти” – София 2020.
12. Зорница Джингова – СУ„Д-р П. Берон” – Тополовград – 6. клас, за първа награда от Национален ученически конкурс „Моите детски мечти” – София 2020.
13. Росица Трендафилова – СУ„Д-р П. Берон”, 10. клас, за втора награда от Национален ученически конкурс „Български архитектурни паметници в макети” – Варна 2020.

Стоян Тонев
От Стоян Тонев май 22, 2020 12:34
Напиши коментар

Няма коментари

Все още няма коментари!

Все още няма коментари, но Вие може да бъдете първият човек коментирал тази статия.

Напиши коментар
Виж коментарите

Напиши коментар

Leave a Reply

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.

Реклама