„Хеброс” с изразителна победа в XV кръг на ОФГ – Хасково

Сакар нюз
От Сакар нюз март 29, 2018 07:54

„Хеброс” с изразителна победа  в XV кръг на ОФГ – Хасково

Харманли | Салгадо |

Отборът на „Хеброс” – Харманли, победи тима на „Тунджа” – Срем с 5:1 като гост. Срещата се състоя на 18 март, неделя. Играта започна равностойно, като домакините успяха да поведат в двадесетата минута. До края на полувремето гостите успяха да изравнят резултата. През второто полуврeме имаше само един отбор на терена – този на „Хеброс”, който успя да бележи четири безответни гола. Като голмайстори за гостите се записаха Марко Марков с хеттрик, Николай Димитров и Георги Тодоров.
Другият отбор, „Герганин извор“, почиваше в този XV кръг, което доведе до свалянето му от лидерското място в класирането.
Следващите срещи на отборите са на „Герганин извор” в събота от 15,30 часа като гост на „Свииленград -1921 II”, а на „Хеброс – 1921” в неделя от същия час, като домакин на „Раковски”- Ивайловград, като мачът ще се играе на стадиона в Бисер.