„Хеброс“ бие със 7:1, „Герганин извор“ пада

От Милена Митева ноември 1, 2016 06:18

„Хеброс“ бие със 7:1,  „Герганин извор“ пада

„Хеброс“ се наложи убедително с 7:1 над отбора на „Възход“, Радиево. Мачът е от VIII кръг на ОФГ- Хасково. Резултатът набъбна с 5:0 още през първото полувреме на играта. До края на срещата спортистите на Харманли белязаха още 2 гола в противниковата врата. Голмайстори в мача бяха: Марко Живков с хеттрик, Николай Димитров – Кирбоб с едно попадение, Николай Топузаков с един гол от фал и два гола на Александър Желязков.
Другият отбор от града, „Герганин извор“, падна от АФК „Хасково“ с 0:1 като домакин. Голът във вратата на сините попадна в 5 -та минута на продължението, когато конкурентите отбелязаха дузпа.
Следващата среща на отбора на Петър Вълчев – Каката е в събота, 29 октомври, на стадиона в Минерални бани. Там футболистите ще се срещнат с отбора на „Топлика 1977“.
„Хеброс“ ще бъде гост на „Стамболово“ в неделя от 15:00 часа като гост.
В XII кръг на „В“ Югоизточна група „Евроколеж“ победи „Любимец“ с 4:2, а „Димитровград 1947“ загуби от „Свиленград 1921“ с 1:2.
В класирането на осма позиция е „Свиленград , „Димитровград – 1947″ на 12-та, а последни от много време са „Любимец“.