Сакар нюз
От Сакар нюз май 20, 2018 10:59

“Герганин извор”  слезе от върха

Харманли | Салгадо |

“Герганин извор“ слезе от върха след нелепо равенство. Това стана, след като отборът на Петър Вълчев не успя да победи тима “Извор АМ“ – Горски извор, като гост. Въпреки нулевия резултат срещата бе динамична като двата отбора си размениха инициативата по едно полувреме. През първата част на мача господар на терена бе „Герганин извор“, но той не успя да се възползва от трите си голови положения, които се отдадоха на неговите играчи.
Второто полувреме ролите на терена се размениха, а домакините дори пропуснаха дузпа. При този нещастен за „Белия балет“ резултат завърши срещата. От тази грешна стъпка на героите на Бисер се възползва отбора на „Хасково – 1957“, който успя да вземе тежкото си гостуване на “Тополика” – Минерални бани, с резултат 1:4 и се изкачи на върха, повеждайки с една точка.
Другият отбор от Харманли, „Хеброс“, постигна втора поредна домакинска победа, този път с 4:1 над „Свиленград – 1921 II“. Най-полезен играч в този мач бе президентът на отбора Белин Нешев, който се отчете с гол и две голови асистенции.