„Герганин извор” отново громи

Сакар нюз
От Сакар нюз октомври 20, 2017 12:02

• Вестник Сакарнюз, брой 40/71, 20-26 октомври 2017

„Герганин извор” не отстъпи първото място и в VIII кръг на ОФГ. Този път отборът на Петър Вълчев – Каката надделя с 4:0 над тима на Любимец. Срещата се състоя в събота, 14 октомври, на градския стадион в Харманли пред близо 150 фена. Играта започна с очакван домакински натиск, като играчите в синьо се надпреварваха кой да направи по-фрапиращ пропуск. След като “Белият балет” пропусна 8 положения, логично бе полувремето да завърши 0:0. Този резултат още повече амбицира играчите на Бисер, които през второто полувреме буквално „премазаха” отбора на гостите, отбелязвайки четири безответни гола. Два от тях бяха дело на капитана на отбора Станислав Колев, а другите на Ангел Балабанов. Мачът завърши при резултат 4:0. Играчите на „Герганин извор” посветиха победата си на новорододената дъщеричка на стълба в отбраната – Деян Иванов – Зара.
„Хеброс” почива, “Тунджа” победи “Раковски”с 1:0, ”Свиленград – 1921 II” се наложи над “Стамболово “ с 4:2.

В XI кръг на Трета лига “Загорец” победи “Свиленград – 1921” с 3:1, а “Димитровград 1947” загуби от “Карнобат” с 1:2. Резултатът от мача “Евроколеж” – “Арда”е 0:2.