”Георги Гълъбов” отново е първи на градски турнир

Дияна Атанасова
От Дияна Атанасова май 4, 2018 08:35

За пореден път отборът, носещ името на дългогодишния футболист и спортен деятел на Любимец Георги Гълъбов, стана първи на общинския турнир по футбол на малки врати. На финала, след оспорвана и динамична игра, той победи тима „Бригада“ с 6:3. На трето и четвърто място се класираха „Граница“ и „Миграция“.
Турнирът се проведе от 20 април до 1 май на футболното игрище на Спортна зала „Марица“ в Любимец.
За трета поредна година спортното събитие се провежда под патронажа на кмета на общината, от където бе осигурен наградният фонд за победителите. За първо място наградата бе купа и парична премия от 300 лв., за второ – купа и 200 лв., а за трето – купа и 100 лв.
Наградите бяха връчени на капитаните на отборите от секретаря на ОбА Христо Христозов. Отличието „Георги Гълъбов“ получи Николай – син на Георги Гълъбов.
Организаторите отличиха с грамоти и най- изявените футболисти от турнира: Ангел Балабанов – в категорията „най-атрактивен състезател“, Кирил Кирилов като „голмайстор“ и Йордан Караджов като „най-добър вратар“.