Децата на Свиленград разгромиха хасковлии

Даниел Делчев
От Даниел Делчев октомври 13, 2014 14:21

Децата на ФК „Свиленград – 1921“, водени от новия си треньор Любомир Александров (централен нападател в представителния отбор), разгромиха отбора на Хасково като гости с 1:5. Срещата бе от втория кръг от първенството на ОФГ – Хасково – деца.

Мачът се изигра в село Добрич. През първото полувреме от този двубой „Свиленград -1921“ водеше с 1:2, като голове за „жълто-зелените“ бяха на Димитър Емилов.

Втората част започна както първата, със силни минути след подновяване на играта. След един ъглов удар топката бе засечена с глава от Георги Милев, който вкара за 1:0. Той отбеляза и другите две попадения и се отличи с хеттрик, а Радослав Христов и Христо Методиев му асистираха.

Така в първия си мач като треньор Любомир Александров постигна убедителна победа срещу „Хасково – 2009“, които бяха подкрепяни на трибуните от бившия футболист на „Левски“ Емил Ангелов – Бабангида.

В следващия кръг децата на „Свиленград -1921“ отново ще играят срещу хасковски отбор, мачът е на 18 октомври от 10:00 ч. на стадион „Колодрума“.