Денис Мухсин се качи на стълбицата на успеха

От Милена Митева март 16, 2020 12:22

Денис Мухсин от СКЛА „Хеброс“ – Харманли, завоюва сребърен медал на копие. Това стана на националния шампионат по лека атлетика по хвърляния в Балчик. Лекоатлетът постигна личен резултат от 47,65 м. на копие. Възпитаникът на Димитър Карамфилов водеше до последния опит, когато 20 см го разделиха от златното
отличие. Вторият ден от състезанието Денис взе участие в дисциплината хвърляне на диск. Той попадна в петицата. Съотборничката му Силвия Георгиева стана на пето място
на хвърляне на копие при жените. Треньорът Димитър Карамфилов е доволен от класирането и се надява на още по-добри резултати през летния сезон и много шампионски опити.