Иван Атанасов
От Иван Атанасов май 28, 2022 07:02

• Регионален вестник „Сакарнюз“ 27 май – 2 юни 2022 г., брой 20/998, година XIX
  • Излиза всеки петък в общините: Харманли, Любимец, Тополовград, Симеоновград, Свиленград, Ивайловград, Маджарово, Минерални бани.

Георги Узунов стана първи на Канадска борба на две състезания. Последното е на рокерския събор в Ямбол, а предпоследният му успех е на подобна среща в Харманли. На официални състезания той се състезава в категория до 90 кг, но на рокерските срещи срещу него излизат мъжаги над 100, до 140 кг.
Георги от няколко години е състезател на „Берое“ – Стара Загора, защото в града, в който живее няма такъв отбор.
С тима си той участва на национални състезания, където печели призови места в своята категория. На 28-и в Сливен ще мери сили с професионалисти от цялата страна.
Георги е на 30 години, женен с дете, спортува през свободното си време във фитнес зали.
На рокерския събор в Ямбол мотоциклетистите от Харманли спечелиха и две призови награди. В клас 600 1-во за Ангел Станков – Рони, с Ямаха R.
При 750 кубика – 2-ро място за Жечо Валентинов със Сузуки. В клас „Чопър“ Мартин Шопов – Бижо стана първи със своя „Харли Дейвидсън“.