„Харманли – 04“ надделя над „Раковски“ с 8:2

От Милена Митева ноември 19, 2021 11:11

• Регионален вестник, #42/974, 19-25 ноември 2021 г.
  • Излиза всеки петък в общините: Харманли, Любимец, Тополовград, Симеоновград, Свиленград, Ивайловград, Маджарово, Минерални бани

Тимовете на „Харманли 04“ – Харманли, и „Раковски“ – Ивайловград, направиха атрактивна среща. Резултатът от срещата между най-малките футболисти на двата града бе 8:2. Тя се състоя в петък, 12 ноември, а не както бе предвидена в събота, поради подготовката за изборния ден в неделя.
Футболистите, родени през – 2008 година от Града на Белоногата, не успяха да реализират попадение във вратата на съперниците си през първата част на дербито, но гостите не пропуснаха възможността да ги честитят с гол.
През второто полувреме, обаче, домакините разказаха играта на гостите, като се раздадоха максимално. Като голмайстори за Харманли се записаха: Ерик Данаилов и Алекс Венелинов, с по един гол, а Денислав Славов, Ивомир Златков, и Филип Евгениев – с по 2.
По програма това е последният мач за полусезона, но треньорът Георги Стайков – Стайчето сподели, че имат отложени шест срещи, които тепърва ще предстоят.
До момента малките футболисти са на второ място след отбора на Хасково.