Юношите на Свиленград победиха „Гигант“ с 4:0

Даниел Делчев
От Даниел Делчев септември 11, 2014 14:10

• Резултатът откри Христо Томов
  • Проданов покачи на 2:0 за „Свиленград“

Вчера юноши старша възраст на „Свиленград – 1921“ изиграха първия си мач за сезона срещу „Гигант“ – Съединение. Двубоят се състоя на градския стадион пред около 300 зрители. Срещата завърши при резултат 4:0 за домакините, а всички голове паднаха второто полувреме.

Още в началото на втората част на двубоя Христо Томов откри резултата. 5 минути след първия гол Христо Проданов покачи на 2:0 за „Свиленград“.

Гостите опитаха своите шансове в средата на второто полувреме, но стражът на южняците отрази всички удари отправени срещу него.

Към края на срещата паднаха други два гола, първият дело на Костадин Желев, който направи резултата класически – 3:0 за домакините.

Последният гол оформи Станислав Стефанов и срещата завърши 4: 0.