„Свиленград“ взе 3 точки от „Марица“

Даниел Делчев
От Даниел Делчев ноември 17, 2014 08:24

Мъжкият представителен отбор на „Свиленград 1921“ изнесе силен мач в Пловдив, където се изправи срещу лидера „Марица“ в мач от 13-ти кръг на Югоизточна „В“ група. Срещата завърши при резултат 1:3 за свиленградчани. Изненадващо събитията на терена бяха диктувани от „митничарите“, които поведоха в резултата с гол на Владислав Ямуков. Няколко минути по-късно последва второ попадение и отново във вратата на „Марица“ Пловдив. Голът за „Свиленград -1921“ бе дело на Стоян Костадинов.

През втората част домакините се опитаха да обърнат мача и Ирфан Юсеинов върна интригата като намали резултата на 1:2. Петьо Димитров обаче сложи точка на спора с 3-ти гол за „жълто-зелените“ като донесе трите точки на Свиленград.

В следващия кръг „митничарите“ са домакини на Поморие, срещата е на 22 ноември от 14:30ч.