„Свиленград – 1921“ загуби първата си контрола срещу „Берое“

Даниел Делчев
От Даниел Делчев януари 26, 2015 18:18

• Предстоят срещи срещу „Ботев“ - Гълъбово, „Розова долина“ и „Верея“ - Стара Загора

Футболният отбор на „Свиленград – 1921“ започна със загуба – 0:6 при първата си контрола срещу „Берое“.

Първото полувреме завърши при резултат 0:1.Антон Огнянов откри в 33-ата минута от пряк свободен удар, а пет попадения паднаха през втората част. Жуниор Мапуку покачи на 2:0 в 48-ата, Атанас Зехиров направи 3:0 в 66-ата, а Георги Костадинов оформи крайния резултат със свой хеттрик с попадения в 67-ата, 80-ата и 87-ата минути.

Това бе и първия мач от шестте уговорени през зимната подготовка. Останалите срещи са срещу „Ботев“ – Гълъбово, „Розова долина“ и „Верея“ – Стара Загора.

Още две контроли предстои да бъдат договорени до началото на сезона, който стартира на първи март.