Програма за Международния театрален фестивал 2013 - Тополовград

13  май

13,30 часа „Държавните липи” от Ст. Л. Костов, постановка на НЧ  „Дружба- 1870” -  Харманли

18,30 часа Фестивално шествие

19,00 часа Церемония за издигане на националните флагове на държавите – участнички във фестивала

19,30 часа Тържествено откриване на фестивала

20,00 часа “Министрите идат”, по  Чудомир, НЧ “Св.Св.Кирил и Методий - 1894” - Тополовград

 

14  май

13,30 часа „Максималистът” от Станислав Стратиев, Великотърновки университет

„Св.Св. Кирил и Методий” гр. Велико Търново

17,00 часа  „Женско царство” от Ст.Л. Костов Сдружение „Тишина” гр.София

20,00 часа „Умри машки” от  Алдо Николай, СОУ „Димитар Влахов” гр. Струмица, Македония

 

15 май

10,30 часа „Годеж” от Сърбислав Минкович, НЧ „Напредък- 1869” гр. Горна Оряховица

13,30 часа „Хаосът на автогарата” от Йълмаз Ердоган гр. Буюккаръщъран, Турция

17,00 часа „Секс таблетка” от  Габор Гьоргей, Читалище „Д.П. Сивков-1870” гр. Нова Загора

20,00 часа „Чудо за приказ” от Георги Шивачев, НЧ „Майор Олимпий Панов” гр. Тараклия, Молдова

 

16 май

13,30 часа „Балкански синдром” от  Станислав Стратиев, НЧ „Иван Вазов- 1999” гр. Мадан

17,00 часа „Вражалец”- театрална игра по Ст. Л. Костов гр. Стралджа

„Прозорец - убиец” от Рей Куни, НЧ„Съгласие- Дебелец.

 

17 май

13,30 часа „Многоточие” - ипровизационни игри от Златин Цветков, НЧ„Славянска беседа” гр. София

17,00 часа „Районна болница” от  Христо Бойчев, НЧ „Развитие-1893” гр. Елхово

20,00 часа „Гардероб” от Юнус Емре Гюмюш гр. Чорлу, Турция

 

18  май

13,30 часа „Дамски шивач” от Жорж Фейдо, НЧ „Пробуда- 1924” гр. Плачковци

17,00 часа „Конгрес на българите в Украйна”, „Рейс” от  Станислав Стратиев гр. Одеса, Украйна

20,00 часа „Мария Пентагьотиса” от  Бост гр. Орестиада и гр.Димотика, Гърция

 

19  май

13,30 часа „Нончо Воденичаров”, „Големите пари”от Алън Ейкбърн гр. Раднево

Общински център за култура

18,30 часа Тържествено закриване на фестивала

Драматичен театър „Адриана Будевска”- Бургас представя Асен Блатечки  в спектакъла „За Господ- забранено” от Мартин Макдона, постановка Асен Блатечки

Награждаване на отличените театрални състави

 

Втора фестивална сцена

 

14 май

10,30 часа в Малък салон, Тополовград „Грозното пате” по Х.Кр. Андерсен, Държавен куклен театър „Георги Митев”- Ямбол,

18,00 часа в гр. Елхово „Чудо за приказ” от Георги Шивачев, гр. Тараклия, Молдова

 

15 май

18,00 часа в Свиленград „Женско царство” от Ст.Л. Костов, София

 

18  май

19.00 часа в Димитровград „Гардероб” от Юнус Емре Гюмюш гр. Чорлу, Турция

Публикувана: 12.05.13 08:13
Прегледана: 10356 пъти
Автор: Сакар нюз
 
Оставете вашия коментар
Име:
Влез
Коментар:
Коментари
:: Ключови думи
театър фастивал комедия пантомима Велко Кънев
www.Sakarnews.Info
© Всички права запазени.