“Хеброс” загуби от “Топлика”

Иван Атанасов
От Иван Атанасов ноември 27, 2015 11:35

• Вестник Харманлийски НОВИНИ, брой 44/645, година XIII, 27-3 декември 2015

„Хеброс“, Харманли ,загуби от „Топлика“ – Минерални бани, с 0:2 в XII кръг на ОФГ Хасково. Мачът се игра в събота, 21 ноември. Срещата между „Бенковски“ и “Сакарски спортист 04“ завърши при резултат 2:1 за симеоновградчани.
Резултати от останалите срещи в селската група: „Стефан Караджа“- „Любимец“ – 2:4
„Топлика 1977“ – Минерални бани – “Аида“, Караманци, бе прекратен на почивката при резултат 1:5, след като домакините не излязоха на терена за второто полувреме. “Свиленград 1921 II“ победи „Възход“ с 3:1.
Мачът в неделя, 22 ноември, между „Хасково 1957“ и „Извор АМ“ завърши при резултат 2:0.
В следващия XIII кръг, на 28 ноември 2015 г., събота, играят „Възход“ и „Стефан Караджа“. В Харманли от 14.30 се срещат „Герганин извор“ и „Бенковски“. На 29 ноември, неделя, от 14:30 ч. : играят „Сакарски спортист 04“ и „Свиленград 1921 II“, „Топлика“ – „Топлика 1977“, „Извор АМ“ – „Хеброс 1921“, „Любимец“ – „Хасково 1957“.
Във временното класиране начело на таблицата е „Хасково 1957“ с 27 точки. „Хеброс“ е трети с 23 точки. На пета позиция са „Сакарски спортист 04“ с 19. Следва „Бенковски“ – 17 т. На девета позиция е отборът на Бисер, с 12 точки.