Ханбалистките на Свиленград с поредна победа

Иван Делчев
От Иван Делчев февруари 14, 2016 09:17

• Най-много попадения реализира Стефка Агова – 11, след нея с 9 бе Криси Миланова.

Женският отбор по хандбал на Свиленград победи отборът на Панагюрище, който е последен в класирането. Срещата се изигра в спортната зала на Граничния град, пред около 350 зрители. Гостуващият отбор изненадващо започна по-добре срещата и поведе набързо в резултата, но само до 5-та минута, когато свиленградските хандбалистки обърнаха срещата в своя полза. До края, домакините в двубоя не дадоха шанс на своите съпернички.

Първата част завърши 19:15 за „жълто-зелените” от граничния град. Най-много попадения реализира Стефка Агова – 11, след нея с 9 бе Криси Миланова. След тази победа ханбалистките на Свиленград остават фаворит за титлата, като плътно до тях в класирането са и отборите на “Етър“ и „Бъки“.