Дерби завърши с разгромна победа

Даниел Делчев
От Даниел Делчев ноември 11, 2014 07:42

Децата на „Свиленград -1921“, водени от Димитър Калчоров, победиха с разгромното 6:1 в дерби мач срещу ФК „Свиленград“ с треньор Никола Николов. Пред около 100 зрители на стадион „Колодрума“ двубоят започна добре за „Свиленград 1921“ и в 10-та минута, след центриране от корнер на Христо Методиев, топката бе засечена с глава от Димитър Емилов. Така резултатът бе открит.

Няколко минути по-късно противникът им изравни с красив гол от пряк свободен удар на Христо Тонев. С този резултат завърши и първото полувреме.

През втората част пълни господари на терена бяха „Свиленград -1921“ като не оставиха никакъв шанс на своя съперник и успяха да вкарат още 5 гола. За 2:1 точен бе Радослав Христов, който след силен удар успя да прехвърли вратаря. Останалите попадения бяха дело на Димитър Емилов (2 гола), с което оформи своя хеттрик, и също така по един гол добавиха Андон Димитров и Христо Методиев.